پیام شهدا پیمودن مسیر عزت و پیشرفت استعلیرضا رشیدیان عصر پنجشنبه در حاشیه استقبال رسمی از پیکر 30 شهید گمنام در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: همه مدیون شهدا و بزرگانی هستیم که تمام داشته های خود را برای حفظ آزادی، کرامت و عزت این کشور خالصانه در طبق اخلاص گذاشته و فدا کردند.
وی اظهار کرد: پاسداری از خون شهدا و ارزش های این نظام وظیفه و رسالتی است که همه ما متعهد به آن هستیم و مردم هم بر عهد و پیمان خود در این زمینه استوارند.
وی گفت: امروز مشهد مقدس و خراسان رضوی، همزمان با دهه فاطمیه به عطر و بوی شهدا معطر شد و چه بسا بسیاری از آنان با توجه به منطقه عملیاتی که در آن به شهادت رسیده اند، شهدای گمنام و جاویدالاثر این استان باشند.
استاندار خراسان رضوی افزود: مردم بار دیگر با کسانی که جان خود را برای سربلندی و عزت این مردم فدا کردند تجدید عهد و پیمان می کنند و قدرشناس از خودگذشتگی ها و رشادت آنان هستند.
وی اظهار کرد: مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن هم ثابت کردند با وجود همه تخریب ها و جنگ روانی دشمن، با قوت و استوار پشتوانه این نظام و انقلاب و قدردان خون های ریخته شده به پای آن هستند.
وی گفت: پیام این حضور به مسئولان و کارگزاران آن است که این نظام و حکومت به ارزانی به دست نیامده و باید به این ملت و مردم صادقانه و فراگیرتر خدمت نمود.
با ورود پیکر شهدای گمنام به مشهد، مراسم وداع با شهدا امشب در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
پیکر شهدای مزبور در شهرهای مختلف استان تشییع و تدفین خواهد شد.
خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
7489 / 6053انتهای پیام /*