فرصت یک ماهه پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال نفت طلاییه تهرانرضا گلمحمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته امتیاز تیم فوتبال نفت تهران توسط وزارت نفت به مالک جدیدی فروخته شد.
وی با بیان اینکه شرکت بهنام پیشرو کیش پیش از آن مالک تیم فوتبال نفت تهران بود خاطر نشان کرد: عصر روز گذشته(چهارشنبه) وزارت نفت به دلیل عدم تعهدات لازم بدهی ها از سوی شرکت بهنام پیش رو کیش، امتیاز این تیم لیگ برتری فوتبال را به شرکت پارس طلاییه واگذار کرد.
به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران طبق توافق وزارت نفت و مالک جدید، نماینده تهران به نفت طلاییه تغییر نام داد.
گلمحمدی با بیان اینکه در صورت توجه نکردن به موضوع بدهی خطر انحلال و لغو مجوزاز ادامه لیگ برتر و قهرمانان باشگاهها های آسیا مطرح بود، افزود:به دلیل پرداخت نشدن مطالبات و بدهی ها، اعضای کادر فنی و بازیکنان یک هفته تمرینات خود را تعطیل کردند.
مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران اظهار کرد: مالک جدید برای پرداخت به موقع بدهی های باشگاه، 15 میلیارد تومان وثیقه (ملکی) در اختیار وزارت نفت قرار داده است.
گلمحمدی با بیان اینکه تا کنون بیش از 800میلیون تومان بدهی های نفت ازسوی شرکت بهنام پیش پرداخت شده است گفت: مشکلاتی میان وزرات نفت و بهنام پیشرو کیش وجود دارد که امیدواریم در دادگاه صالحه بررسی و رفع شود.
وی افزود: در حال حاضر پس از تصفیه حساب با سه بازیکن نفت، نماینده تهران می تواند برای فصل جاری سه بازیکن آزاد داخلی و خارجی برای پست های مختلف جذب کند.
خبرنگار: امین کمالی فر **انتشاردهنده: محمد بیدارمنش
تهرام/7247/ 6139انتهای پیام /*