دختران علوم پزشکی شیراز، قهرمان سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشورمدیر کل تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان این مطلب، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رقابت ها که به میزبانی شهرکرد مرکز استان چهار محال و بختیاری برگزار شد، کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اختلاف امتیاز زیاد با سایر تیم های حاضر در این مسابقات به مقام قهرمانی رسید.
حیدر صفر پور افزود: در این رقابت ها کاروان حضرت احمدبن موسی(ع) شیراز با کسب 158 امتیاز در صدر جدول رقابت ها ایستاد و با اختلاف حدود 60 امتیاز، بالاتر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ایران و شهید بهشتی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در این مسابقات، دانشجویان شیراز در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز، تیراندازی، دو و میدانی، شطرنج، شنا، کاراته، بسکتبال، فوتسال و والیبال شرکت داشتند.
سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از هفته گذشته در استان چهار محال و بختیاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد آغاز شد و آخرین مسابقات باقی مانده از این تورنمنت امروز (پنجشنبه) برگزار شد .
این رقابت ها به صورت یک سال در میان، با حضور دختران و پسران دانشجو برگزار می شود که دختران قهرمان دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امسال برای چهارمین سال متوالی در گروه دختران، موفق به کسب این عنوان شدند.
خبرنگار: نیکنام خشنودی
6113 /6118
خبرنگار: نیکنام خشنودی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*