تساوی گسترش و پرسپولیس در نیمه نخستبه گزارش ایرنا، تیم مدعی پرسپولیس تهران از ساعت 17 و 15 دقیقه امروز (پنجشنبه) در دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران به میهمانی تیم قعرنشین گسترش فولادتبریز رفته است.
قضاوت این دیدار را که در حضور حدود پنج هزار تماشاگر ورزشگاه «بنیان دیزل» در حال برگزاری است،«موعود بنیادی فر» برعهده دارد.
پرسپولیس در حالی که چند بازیکن ملی پوش خود را در ترکیب اصلی ندارد، دیدار امروز را هجومی آغاز کرد، اما در ادامه بازیکنان گسترش روند کار را به تعادل کشاندند.
نخستین فرصت گلزنی این دیدار در دقیقه 18 نصیب پرسپولیس شد که ارسال زیبای «وحید امیری» به «فرشاد احمدزاده» رسید که این بازیکن نتوانست گلزنی کند.
در دقایق 26 و 28بازی، تیم میهمان دو فرصت خوب گلزنی ایجاد کرد که با بی دقتی «کمال کامیابی نیا» و «گادوین منشا» از دست رفت.
در دقیقه 31 ضربه سر تماشایی «شجاع خلیل زاده» مدافع پیش تاخته پرسپولیس با بدشانسی به دیرک عمودی دروازه برخورد کرد.
در نهایت نیمه نخست این دیدار با وجود تلاش پرسپولیس ها برای رسیدن به گل با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید تا دو تیم تمرکز خود را به نیمه دوم معطوف کنند.
*ترکیب گسترش فولاد تبریز:
فرناندو دخسوس، سیدمحسن حسینی، دراگان ژارکوویچ، میلاد فخرالدینی، احمدرضا زنده‌روح، آندرانیک تیموریان، محمد خرم‌الحسینی، حسین ابرقویی، یوسف سیدی، امید جهانبخش و رضا خالقی‌فر
*ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی، وحید امیری ، فرشاد احمد‌زاده، گادوین منشا و علی علیپور
ورزشی**3783**1584
خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشار:مولویانتهای پیام /*