بوناچیچ: بعد از دقیقه 70 بازی را واگذار کردیم/ ترسی از حریف نداشتیمبه گزارش ایرنا، لوکا بوناچیچ پنجشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی تیمش با تیم پرسپولیس با بیان اینکه ازعملکرد شاگردانم تا دقیقه 70 بازی راضی‌ بودم، تصریح کرد: اینکه ما از اول خوب نبودیم اصلاً درست نیست و من موافق این نظر نیستم که تیم گسترش فولاد تحت فشار بوده و ترسی داشته است.
بوناچیچ اظهار کرد: تیم گسترش فولاد تا دقیقه 70 بازی بازی خوبی انجام داد و فکر می ‌کردیم پس از تعویض هایمان می‌توانیم بازی را کنترل کرده و سمت چپ‌ تیم را تقویت کنیم، اما این اتفاق رخ نداد و حملات پرسپولیس بیشتر شد و سه گل خوردیم.
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد با تبریک گفتن برد پرسپولیس به این تیم اظهار کرد: فکر کردیم با تعویض در خط دفاعی، تیم‌ گسترش را تقویت کنیم تا بهترحمله کنیم، اما با ورود بازیکنی که قبلاً هم سابقه بازی در لیگ ایران را داشت، این اتفاق رخ نداد و هنریکه نتوانست به تیم ما کمک کند ولی با گذر زمان بهتر خواهد شد.
وی در خصوص تعویض هنریکه خاطرنشان کرد: پرسپولیس از جناح چپ فشار زیادی را بر تیم ما وارد کرد و به همین دلیل تصمیم گرفتم هنریکه را وارد زمین کنم تا جلوی حملات پرسپولیس را بگیرد، اما متأسفانه او انتظارات را برآورده نکرد و عملکرد ضعیفی از خود نشان داد. البته هنریکه مقصر نیست، مقصر من هستم که او را به میدان فرستادم.
وی گفت: ما تا دقیقه 70 بازی موقعیت‌های خیلی کمی به پرسپولیس دادیم، اما همه چیز در عرض شش دقیقه تغییر کرد و روی پنج موقعیت سه بار دروازه‌ تیم باز شد.
وی در پایان یادآور شد: باید این را در نظر داشته باشیم که کیفیت بازیکنان دو تیم قابل مقایسه نبود.
تیم گسترش فولاد تبریز در بازی امروز خود مقابل پرسپولیس در تبریز با نتیجه 3 بر صفر بازی را واگذار کرد.
خبرنگار: آب بسته.ع**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*