آیت الله علم الهدی: زاویه با رهبری جدا شدن از امام زمان(عج) استآیت الله سید احمد علم الهدی سه شنبه شب در نشست تشکلهای مردمی، دانشجویی انقلاب اسلامی در حسینیه قرآن و عترت مشهد افزود: امروز جنگ و جبهه با دشمن است و وضع ما از زمان جنگ بدتر است. دشمن می‌خواهد کشور را به هم بریزد و مردم را از نظام جدا و نظام را ساقط کند. دشمن با تمام قدرت مسیر خود را ادامه می‌دهد و جناحهای انقلابی هم باید در مسیر و راه خود با قدرت عمل کنند.
وی ادامه داد: باید ببینیم جای ما در حفظ انقلاب کجاست. نباید ژست آکادمیک بگیریم و در حوزه و دانشگاه به قلم زنی و کتابخوانی بپردازیم و خوشحال باشیم که عده ای برای ما به به می کنند و فحش نمی خوریم در حالی که دشمن با تمام قدرت به میدان آمده است.
امام جمعه مشهد گفت: حماسه 9 دی برای تولید بصیرت بخشهای مختلف مردم بود و اکنون این بصیرت حاصل شده است. 9 سال از حماسه 9 دی می گذرد و با رهنمودهای جامع مقام معظم رهبری افراد راه خود را پیدا کرده اند و جریانهای باطل را به خوبی تشخیص می دهند.
وی افزود: حماسه 9 دی ثابت کرد هر جا مردم بیایند کارها درست می شود. اگر مردم بیایند خدا هم کمک می کنند. هم اکنون چیزی که کم داریم افشاگری است اگر افشاگری باشد بصیرت هم به وجود می آید. باید برای خدا قدم برداشت نه برای خودمان. شیطان همه کار انجام می دهد که جریانهای دینی در عرصه قدرت نباشند. ما نابود شویم اما حق پیروز شود بهتر از حاکمیت باطل است.
آیت الله علم الهدی ادامه داد: اگر این نظام نباشد پیامبر(ص) و دین را براندازی می‌کنند. با تمام وجود از نظام حمایت می کنیم و به پای کاری که امام خمینی (ره) انجام داد می ایستیم. جریان تحجر از نفاق بدتر است که متاسفانه در نیروهای دینی و روحانیت نفوذ کرده و بین روحانیت و اهل بیت(ع) هم جدایی می اندازد در حالی که همه رفتار و اعمال اهل بیت(ع) سیاست بود.
همچنین در این نشست تعدادی از حاضران دغدغه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خود را با نماینده ولی فقیه در خراسان بیان کردند.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
خبرنگار: مصطفی نخعی **انتشار: حسین کریم زاده
7507/1858انتهای پیام /*